Říj 8, 5 měsíci zpět

Máme 14. nejlepší družstvo a jsme 10. nejlepší klub v ČR

napsal(a) Petr Horvát, přečteno: 387x

V neděli 8. října se v Moravském Karlově běželo Mistrovství České republiky družstev, což byl i poslední desátý závod počítaný do České ligy klubů v OB. Vše bylo prakticky stejné jako v sobotu, jen ty štafety měly více členů a byly genderově o něco vyváženější.

Dospělé A družstvo rozběhl Víťa Khýn, druhá běžela Eliška Kopecká, třetí se do lesa vydal Dušan Sláma a čtvrtým úsekem uzavírala vystoupení papírově slabší části družstva Lenka Křečková. Nikdo to však úplně nezazdil a pátý Marek Minář se tak vydával na trať z 29. místa s hratelnou ztrátou na umístění ve druhé desítce. Šestým časem na úseku stáhl osm míst, solidně běhající Klára Vozdová stáhla další tři místa a finišman Petr Horvát ještě ubral další čtyři a všichni se tak mohli radovat ze třetího nejlepšího výsledku historie14. místa! V redukovaném pořadí by to bylo 10. místo, což odpovídá i našemu umístění v České lize klubů. B tým si doběhl pro 35. místo v sestavě Sedláček-Horvátová-Ostřanský-Greschnerová-Šmelík-Vývodová-Hrobař.

Veteráni v DH225 skončili kousek za půlkou na 24. místě v sestavě Bubela-Šmelíková-Strachota-Davi-Kolek. Béčko v sestavě Bartášek-Vávrová-Navrátil-Doubravová-Greschner doběhlo na 37. místě. Mixy byly deváté v sestavě Suchý-Navrátil-Kašpar-Navrátilová-Fiala. V žákovských družstvech HO běžel Martin Štoudek v B, které finišoval na 23. místě, a Maruška Navrátilová v C, které bylo bohužel DISK.

Výsledky najdete zde, web závodu zde.

V České lize klubů, do které se počítalo 6 z deseti do soutěže zařazených závodů, jsme v dospělých obsadili 10. místo. Fakt, že jsme se letos v této soutěži poprvé v historii zhoršili, zmírňuje skutečnost, že to bylo jen o místo, že 11. Třinec je za námi neuvěřitelných 39 bodů a že ztráta na 9. Severku je jen 8 bodů a na 8. Kamenici chybí bodů 16. Škrtaly se nám první čtyři výsledky a počítaly všechny tři štafetové víkendy. Dorost skončil až třicátý, body bral z MM a MČR sprintových štafet. Výsledky najdete zde.

Share "Máme 14. nejlepší družstvo a jsme 10. nejlepší klub v ČR" via

Více v rubrice Závody
Úno 27, 3 týdny zpět

Mrazivé Albrechtice

V termínu od 23. do 25. února jsme uspořádali tradiční soustředění v Albrechticích nad Orlicí. K početné skupince magnusích závodníků se přidala skupina z Dobrušky a Albrechtic. V průměru se každého tréninku zúčastnilo asi 2…

Více..   Komentář jsou zakázány
Úno 24, 3 týdny zpět

Kam o prázdninách?

Nabídku letošních prázdninových vícedenních orienťáckých závodů najdete v článku na webu sekce OB….

Více..   Komentář jsou zakázány
Úno 11, 1 měsícem zpět

Výsledky O-Festivalu

Medaili dnes získal nejen Michal Krčmář v biatlonovém sprintu, ale také závodníci na O-Festivalu, kterých bylo 130. Nejlepším mužem se stal Filip Wolf z Turnova, v ženách zvítězila Natalia Hiklová (Žabovřesky), na trati K všem ute…

Více..   Komentář jsou zakázány
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com