Pořádáme

2017

Datum Místo Akce Poznámky
20. – 21. 5. Javorník a Bílá Voda ČP štafet a ČP a ŽA ve sprintu
14. 10. Týn nad Bečvou 5. závod HŽP
14. 10. Valašské Meziříčí 6. závod HŽP
21. 10. Ruda nad Moravou 7. závod HŽP

2016

Datum Místo Akce Poznámky
21. – 28. 5. Jeseník ME
15. 10. Bušín 3. závod HŽP

2015

Datum Místo Akce Poznámky
8. 2. Brno Papouščí přelet
23. – 24. 5. Valašské Meziříčí MČR ve sprintu a sprintových štafet
19. – 20. 9. Javorník a Vápenná EP v trail-o
8. 11. Brno Výstaviště – SportLife cup
21. 11. Brno Znáš Brno?
20. 12. Brno Vánoční Magnus cup

2014

Datum Místo Akce Poznámky
21. – 22. 6. Teplice nad Metují a Adršpach MČR na krátké trati
8. – 10. 8. Rejvíz Magnus cup
25. 10. Pobučí 6. závod HŽP

2013

Datum Místo Akce Poznámky
19. 4. Rovensko 2. závod kvalifikace Ol. kraje na LODM
20. 4. Zábřeh a Pobučí 4. a 5. závod HŽJ
16. – 18. 8. Nová Ves u Rýmařova Magnus cup
21. – 22. 9. Rejvíz MČR na klasické trati

2012

Datum Místo Akce Poznámky
19. 4. Zábřeh Přebor škol v OB
23. 6. Letohrad 10. kolo VČP
8. – 9. 9. Nová Ves u Rýmařova ČP, ŽA, ŽB – Morava
20. 10. Horní Studénky 6. závod HŽP

2011

Datum Místo Akce Poznámky
9. – 10. 4. Horní Studénky MM a ČP štafet
20. 4. Zábřeh Přebor škol v OB
1. 6. Ústí nad Orlicí 2. kolo Sprint cup
23. – 26. 6. Jindřichův Hradec ME dorostu
1. 10. Moravská Třebová – Na Srnčí 4. závod HŽP a 4. závod HŽ štafet
20. 10. Leština Přebor škol v OB
22. 10. Zdoňov 15. kolo VČP

2010

Datum Místo Akce Poznámky
20. 3. Chlumec nad Cidlinou ČP štafet
8. 5. Moravská Třebová 6. a 7. kolo VČP
29. – 30. 5. Slovensko, Sliač MSR šprint a národný rebríček na skrátenej trati
9. 6. Ústí nad Orlicí Orientační běh městem Ústí nad Orlicí
3. – 6. 7. Kouty u Ledče n. Sázavou Magnus MTBO Cup
11. – 12. 9. Stará Ves u Rýmařova Gigasport ČP, ŽA, ŽB – Morava
20. 10. Vikýřovice Přebor škol v OB
6. – 7. 11. Králíky MČR v horském OB

2009

Datum Místo Akce Poznámky
23. – 24. 5. Moravská Třebová Hummel sprint cup a ČP štafet
14. – 16. 8. Melechov Magnus Cup

2008

Datum Místo Akce Poznámky
8. 5. Kamenná Pohár Osvobození – MHO na krátké trati
20. – 21. 9. Melechov MČR na klasické trati

2007

Datum Místo Akce Poznámky
9. – 10. 6. Horní Údolí MČR na krátké trati
13. – 14. 10. Dolní Údolí Czech meeting

2006

Datum Místo Akce Poznámky
28. – 29. 1. Nová Ves u Rýmařova MČR LOB na klasické trati, 2. a 3. závod PE a ŽA
8. 4. Melechov MČR na dlouhé trati sníh – zrušeno
8. 4. Brtnice 3. závod LV – krátká trať
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com