Síň slávy

Mezinárodní závody

*** Rok Závod Kategorie Trať Jméno
4th 2016 Mistrovství Evropy starší dorostenci štafety Dušan Sláma 4.
medaile03 2014 Mistrovství světa junioři štafety Marek Minář 2.
medaile03 2014 Mistrovství světa junioři klasická trať Marek Minář 3.
5th 2014 Mistrovství Evropy starší dorostenci klasická trať Martin Šmelík 5.
6th 2013 Mistrovství světa junioři krátká trať Marek Minář 6.
medaile03 2012 Mistrovství Evropy starší dorostenci štafety Marek Minář 3.
medaile03 2012 Mistrovství Evropy starší dorostenci klasická trať Marek Minář 1.
medaile03 2011 Mistrovství Evropy starší dorostenci štafety Marek Minář 1.
4th 2011 Mistrovství Evropy starší dorostenci klasická trať Dávid Franko 4.
6th 2011 Mistrovství Evropy starší dorostenci klasická trať Marek Minář 6.
6th 2010 Mistrovství Evropy mladší dorostenci sprint Marek Minář 6.
5th 2010 Mistrovství Evropy mladší dorostenci štafety Marek Minář 5.
medaile03 2010 Mistrovství Evropy mladší dorostenci klasická trať Marek Minář 3.

Mistrovství České republiky

*** Rok Trať Jméno Kategorie
6th 2017 krátká trať Marek Minář H21 6.
5th 2017 sprint Marek Minář H21 5.
medaile03 2017 noční Marek Minář H21 3.
4th 2015 noční Marek Minář H21 4.
medaile03 2015 noční Martin Šmelík H20 1.
medaile03 2015 noční Dušan Sláma H18 3.
medaile03 2014 klasická trať Marek Minář H20 2.
medaile03 2014 klasická trať Petr Horvát H20 3.
medaile03 2014 krátká trať Marek Minář H20 2.
6th 2014 sprint Katarína Labašová D21 6.
medaile03 2014 sprint Petr Horvát H20 1.
medaile03 2014 noční Marek Minář H20 1.
medaile03 2012 sprint Petr Horvát H18 3.
medaile03 2012 sprint Marek Minář H18 3.
medaile03 2012 noční Petr Horvát H18 3.
medaile03 2012 noční Marek Minář H18 1.
medaile03 2011 klasická trať Marek Minář H18 3.
medaile03 2011 krátká trať Marek Minář H18 1.
medaile03 2010 klasická trať Robert Barcík H18 3.
medaile03 2010 klasická trať Marek Minář H16 2.
medaile03 2010 krátká trať Renáta Kolářová D18 3.
medaile03 2010 sprint Marek Minář H16 1.
6th 2010 dlouhá trať Katarína Labašová D21 6.
medaile03 2009 noční Marek Minář H16 3.
medaile03 2009 noční Vojtěch Vozda H20 3.
medaile03 2008 klasická trať Přemek Hnilica H18 1.
medaile03 2008 sprint Robert Barcík H16 2.
medaile03 2008 noční Přemek Hnilica H18 2.

Mistrovství České republiky – přehled dorost a junioři

Jméno Ročník medaile01 medaile03 medaile02 Celkem
1. Marek Minář 1994 4 3 3 10
2. Přemek Hnilica 1991 1 1 2
3. Petr Horvát 1994 1 3 4
4. Martin Šmelík 1996 1 1
5. Robert Barcík 1992 1 1 2
6. Vojtěch Vozda 1990 1 1
6. Renáta Kolářová 1993 1 1
6. Dušan Sláma 1998 1 1
Magnus Orienteering celkem 2008 7 5 10 22

Mistrovství České republiky – přehled dospělí

Jméno Ročník 1 2 3 4 5 6 Celkem
1. Marek Minář 1994 1 1 1 1 1
2. Katarína Labašová 1983 2 0

Veteraniáda České republiky

*** Rok Trať Jméno Kategorie
medaile03 2017 sprint Jana Davi D55 3.
medaile03 2016 sprint Beáta Vávrová D60 3.
medaile03 2015 noční Hana Šmelíková D45 3.
medaile03 2014 noční Hana Šmelíková D45 2.
medaile03 2013 krátká trať Radek Pavlík H45 2.
medaile03 2012 krátká trať Beáta Vávrová D55 2.
medaile03 2011 klasická trať Peter Barcík H45 1.
medaile03 2011 krátká trať Peter Barcík H40 3.
medaile03 2011 sprint Peter Barcík H45 1.
medaile03 2011 sprint Renáta Barcíková D40 3.
medaile03 2011 sprint Jaroslav Strachota H55 1.
medaile03 2010 klasická trať Peter Barcík H40 3.
medaile03 2010 krátká trať Peter Barcík H40 1.
medaile03 2010 sprint Peter Barcík H40 1.
medaile03 2010 sprint Renáta Barcíková D40 3.
medaile03 2009 krátká trať Renáta Barcíková D40 3.
medaile03 2009 sprint Renáta Barcíková D40 2.
medaile03 2009 dlouhá trať Zdeněk Rajnošek H45 3.

Veteraniáda České republiky – přehled

Jméno Ročník medaile01 medaile03 medaile02 Celkem
1. Peter Barcík 1966 4 2 6
2. Jaroslav Strachota 1956 1 1
3. Renáta Barcíková 1967 1 3 4
4. Hana Šmelíková 1969 1 1 2
4. Beáta Vávrová 1956 1 1 2
6. Radek Pavlík 1968 1 1
7. Zdeněk Rajnošek 1963 1 1
7. Jana Davi 1961 1 1
Magnus Orienteering celkem 2008 5 4 8 17

Týmové úspěchy Magnus Orienteering + zahraniční působení

*** Rok Závod Jména
111th 2013 25manna David Franko, Katarína Labašová, Ludmila Sokolová, Zuzana Petrasová, Ivana Ďurčová, Lenka Křečková, Hana Šmelíková, Magdalena Hrabošová, Šárka Plhalová, Jana Šmelíková, Petr Horvát, Tomáš Navrátil, Jiří Zelinka, Martin Šmelík, Jakub Kašpar, Hana Horvátová, Ondřej Sedláček, Jaromír Mielec, David Aleš, Matěj Hraboš, Radek Dvořáček, Martin Chmelař, Radka Lamanecová, Marek Minář, Veronika Vávrová 111.
medaile03 2011 MČR družstev dorost Vojtěch Ludvík, Renáta Kolářová, Petr Horvát, Pavlína Mátlová, Marek Minář, Ludmila Sokolová, David Franko 2.
191st 2011 10mila ženy Renáta Kolářová, Pavlína Mátlová, Eliška Kopecká, Klára Vozdová, Katarína Labašová 191.
184th 2011 10mila muži Marek Minář, David Franko, Vojtěch Vozda, Robert Barcík, Roman Zbranek, Petr Horvát, Filip Ostřanský, Tomáš Sedláček, Tomáš Mušínský, Tomáš Navrátil 184.
medaile03 2010 MČR štafet dorostenci Vojtěch Ludvík, Robert Barcík, Marek Minář 3.
66th 2010 10mila ženy Denisa Kosová, Johanka Šimková, Renáta Kolářová, Vendula Horčičková, Adéla Indráková 66.
104th 2010 10mila ženy Lenka Poklopová, Adéla Jakobová, Lenka Svobodová, Veronika Vávrová, Klára Vozdová 104.
medaile03 2009 MČR štafet dorostenci Marek Strečko, Robert Barcík, Přemek Hnilica 3.
102nd 2009 10mila ženy Kristýna Mervartová, Madla Čermáková, Renáta Kolářová, Klára Vozdová, Vendula Horčičková 102.
149th 2009 10mila muži Roman Zbranek, Michal Jirásek, Marek Minář, Přemek Hnilica, Marek Strečko, Vojtěch Vozda, Vojtěch Ludvík, Dominik Semančík, Martin Benc, Tomáš Sokol 149.

Magnus Orienteering v Českém poháru štafet

Rok Muži Ženy Dorostenci Dorostenky
2017 5
36
22
37
37
2016 6
18
18
34
21
2015 6
21
22
31
35 10
2014 10
16
50
14  21 13
21
2013 12
24
51
23
37
12 13
2012 15 13 1
19
33
7
2011 19
52
15
34
5
25
10
2010 32
60
20 5
14
34
15
2009 25 29 7
10
25
2008 4
16

Magnus Orienteering v České lize klubů

Rok Dospělí Dorost
2017 10 30
2016 9 22
2015 9 16
2014 10 15
2013 11 10
2012 12 5
2011 12 4
2010 16 8
2009 24 11
2008 10

Magnus Orienteering na MČR štafet

Rok Muži Ženy Dorostenci Dorostenky
2017 7
23
21
2016 11
22
30
34
2015 7
40
25
37
11
2014 15
16
38
20 21 14
20
2013 13
28
24
38
14 13
2012 zrušeno 19 7
17
7
2011 20  14
35
7
10
6
2010 24 DISK 3
12
20
2009 31 28 3
8
16
2008 4
7

Magnus Orienteering na MČR družstev

Rok Dospělí Dorost
2017 14
35
2016 15
32
2015 16
43
15
2014 19
32
9
2013 12
34
10
2012 25
DISK
DISK
2011 13
DISK
2
2010 16 7
2009 45 5
2008

Magnus Orienteering na MČR sprintových štafet

Rok Dospělí Dorost
2017 13 21
2016 20 8
2015 14 12
2014 19
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com