Říj 24, 2 měsíci zpět

Pořádání, závodění, zakončení a valná hromada

napsal(a) Lenka Křečková, přečteno: 197x

ve spolupráci s Petrem Horvátem

Pořadatelský trojboj jsme o víkendu zakončili závodem oblastního žebříčku hanácké oblasti v Rudě nad Moravou. Závodu se zúčastnilo 306 závodníků a pořadatelsky téměř vše klapalo. Velká omluva však směřovala pro závodnice v kategorii D21C, které byly poznamenány tiskařským šotkem – měly na mapě o kontrolu méně než v popisech. Z tohoto důvodu byl jejich závod ukončen na patnácté kontrole. Ve většině případů však tento krok pořadím nezahýbal.

Závod se podařil Marušce Navrátilové, která obsadila 3. místo v D12C. 3. místo obsadila i Lenka Křečková v D21C a Roman Hohn v HDR! Kája Bartášková doběhla v D10C na 5. místě stejně jako Daniela Šneiderová v D14C, kde byla Eva Vorlová osmá. V ženách byla Lucka Staňková pátá a mladší dorostenka Terka Greschnerová zde obsadila solidní 7. pozici. V H10C předběhl 4. Vojta Macek 5. Pavla Navrátila. Kompletní výsledky jsou zde, web závodu najdete tu.

Po vyhlášení výsledků a úklidu prostorů jsme si šli zazávodit my-pořadatelé. Tom Navrátil s Víťou Khýnem si pro nás připravili štafetový závod zkombinovaný se zlodějským scorelaufem. Cílem bylo posbírat 20 kontrol s nejvyšším počtem bodů v co nejkratším čase. Vítězství si z tohoto závodu odnesli Tělocvikáři ve složení David Kobylka-Lenča Křečková-Kuba Kašpar-Mirek Šneider, když doběhli s velkým náskokem a ziskem 116 bodů.

Po štafetovém závodě následovala oficiální část víkendu – valná hromada. Z pracovních důvodů se jí nemohl zúčastnit náčelník a tak jej zastoupil Tom Navrátil. Prezenční listina čítala 27 členů klubu. Během valné hromady jsme schválili potřebné dokumenty, vyhlásili a odměnili nejlepší závodníky a diskutovali v bodě Různé.

Nejlepším závodníkem v DH10 byl vyhlášen Pavlík Navrátil. Nejlepší závodnicí v DH12 byla vyhlášena Maruška Navrátilová a v DH14 Daniela Šneiderová. Skokankou byla v žákovských kategoriích vyhlášena Zdeňka Pazderníková. Nejlepší dorostenkou klubu je stále se zlepšující Terka Greschnerová. V dospělých se na pozici nejlepšího muže vrátil Marek Minář a nejlepší ženou byla vyhlášena Klárka Vozdová. Ve veteránských kategoriích byl nejlepším závodníkem uplynulé sezóny Radek Pavlík.

Dalším bodem byl také plán činnosti na rok 2018, ve kterém budeme pořádat nejen oblastní závod, Magnusí tábor, několik soustředění (jejich termínovka se nyní vyvíjí), nicméně hlavní pořadatelskou akcí v roce 2018 bude závod Českého poháru, žebříčku A a žebříčku B-Morava v termínu 9.-10. června.

Po ukončení valné hromady pak probíhala společenská část zakončení, během které proběhlo i karaoke, masáže, focení a vášnivé debaty na různá témata. Zakončení se povedlo, žádné újmy na zdraví a majetku nebyly (doufáme, že ani na duši). Ráno jsme se pak po úklidu rozjeli do svých domovů.

Tato akce však nebyla jediná, které jsme se tento víkend účastnili. Martin Šmelík obsadil 4. místo v mužích na krátké trati počítané do žebříčků pražských a středočeských, která se běžela ve Vavřeticích. Odkaz na výsledky a web závodu. Nechyběli jsme ani na závodě Jihomoravské ligy v Kuničkách, běžela se klasika. Odkaz na výsledky a web závodu. Oba dny se závodilo i na severu, Ještědská oblast měla klasiku v Liberci a krátkou ve Skokovech. Martin Vančura obsadil v sobotu v H35 druhé místo! Odkaz na výsledky so a ne a web závodů so a ne.

Share "Pořádání, závodění, zakončení a valná hromada" via

Více v rubrice Klub
Pro 12, 4 dny zpět

V neděli pořádáme v Brně Vánoční Magnus cup

V neděli 17. prosince uspořádáme Vánoční Magnus cup v Brně Černovicích. Poběží se krátká trať v městské zástavbě. Pro hlavní kategorie je připraven hromadný start. Více informací najdete na webu závodu, kde se na akci může…

Více..   Komentář jsou zakázány
Lis 24, 3 týdny zpět

Ranking uzavřen – 6. Minář a 20. Horvát

Poslední letošní rankingový závod zná své vítěze, jsou tedy již k dispozici i letošní výsledky této soutěže o licence. Letos se upravil počet počítaných závodů z 10 na 8. V mužích se na 6. místo propracoval Marek Minář a z …

Více..   Komentář jsou zakázány
Lis 24, 3 týdny zpět

Sezona LOB 2018

Už je naplánována nadcházející sezona lyžařského OB – kdo plánuje jet na nějaké závody a zpestřit si tak zimní přípravu, bylo by dobré, aby se zaregistroval do 30. listopadu přes ORIS, respektive o to požádal oprávněnou o…

Více..   Komentář jsou zakázány
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com