Zář 10, 2 roky zpět

A je to tady zase!

napsal(a) Petr Horvát, přečteno: 877x

Ano, podzimní sezona již opět naplno propukla. Největší akcí víkendu byl Český pohár v Radvanci u Nového Boru. Pořadatelé vybrali terén, který měl snad vše. Od skal a kopečků po zarostlé a poměrně dost vodnaté bažiny. A nechyběly ani dost zarostlé pasáže – zkrátka terén prověřil závodníky po všech stránkách. V sobotu se běžela krátká, v neděli klasika. Petr Horvát si v elitě připsal 18. a 19. místo, Michal Šrubař v H21B po nepodařené krátké bral na klasice 6. místo a Klára Vozdová se trápila v D21A – obsadila 27. a 22. místo. Pro více informací mrkněte na web závodů.

Podstatně méně kopců bylo na závodech žebříčku B Čechy-východ na Vysočině, kde se u Růžené běžela v sobotu klasika a v neděli krátká trať. Lenka Křečková obsadila v ženách v sobotu 8. a v neděli 10. místo. V mužích byl dvakrát sedmý náčelník Víťa Khýn. Na podrobnosti mrkněte na web závodů.

Konečně se dostáváme na Moravu, kde nás závodilo nejvíc – šlo o poslední možnost zisku bodů do B žebříčku, oba závody byly taktéž součástí našeho oblastního žebříčku. Závodilo se v Deštném u Jakartovic. V sobotu se běžela klasika, v neděli krátká – viz web akce. V sobotu doběhla Zdeňka Pazderníková na 16. místě v nabitých D12C. V D14C zvítězila Maruška Navrátilová. V H12C byl z našich nejlepší 15. Pavel Navrátil. O hezká umístění se postarali naši veteráni: 9. Martin Navrátil (H35C), druhý Radek Pavlík (H50B) a první Jarda Strachota (H60B). V neděli si Zdeňka polepšila o jedno místo. Daniela Šneiderová si po sobotě spravila chuť 8. místem. Přestože si připsala nejlepší D16B závod roku, pro zisk licence B by musela zaběhnout o půl minuty rychleji (to ale nevadí, Daniela už licenci B má z jara). Kvido Šneider doběhl 16. v H12C, v H14B obsadil 26. místo Martin Štoudek a v H14C se závod podařil 4. Davidovi Kobylkovi. Veteráni opět nezklamali: 8. Luboš Greschner (H40B), 3. Radek Pavlík (H45B) a vítězství v H60B obhájil Jarda Strachota.

Share "A je to tady zase!" via

Více v rubrice Závody
Lis 25, 9 měsíci zpět

Poslední kufr

Letošní sezónu jsme zakončili v sobotu 2. 11. 2019 v krásném zámeckém prostředí v Náměšti na Hané. Deštivé a mlhavé ráno se naštěstí změnilo v příjemné závodní počasí, takže jsme při závodě nezmokli. Z…

Více..   Komentář jsou zakázány
Lis 5, 9 měsíci zpět

Oblastní žebříček v Březinkách

V sobotu 26. října proběhl 5. závod oblastního žebříčku na klasické trati a zároveň Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu a dospělých a veteránů. Po ranní mlze nás v prosluněných Březinkách čekal náročný k…

Více..   Komentář jsou zakázány
Říj 31, 9 měsíci zpět

Rodinné štafety

V neděli 20. října se v Brumbárově poblíž Potštejna konal již 27. ročník rodinných štafet. Z našeho oddílu na tento skvělý závod vyrazili Strachotovi a Šneiderovi. Jedná se o štafety, které běží příslušníci jedné rodiny….

Více..   Komentář jsou zakázány
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com