Říj 23, 2 roky zpět

Děti, rodiny a svoboda!

napsal(a) Petr Horvát, přečteno: 1156x

Ano, tak by se dal ve zkratce nazvat uplynulý týden:

Ve středu 17. října se uskutečnila podzimní část okresního kola Přeboru škol v OB v Šumperku. Severka připravila u ZŠ Sluneční na nové mapě sprint v zástavbě rodinných domků a paneláků s cílem na sportovním hřišti školy. Na závod vyšlo počasí a tak si ho děti řádně užily. Nejvíce zástupců jsme měli v týmech ZŠ Boženy Němcové Zábřeh a Gymnázia Zábřeh. V D5 doběhla druhá Andrea Blažková a třetí Eva Horvátová. V D7 s drtivým náskokem vyhrála Zdeňka Pazderníková, třetí skončila Kája Bartášková a nepopulární čtvrté místo obsadila Katka Štoudková. I v D9 jsme měli dvě holky na bedně – druhá doběhla Maruška Navrátilová a třetí skončila Eva Vorlová. V kategorii středních škol zvítězila Daniela Šneiderová, čtvrtá byla Katka Šinclová. V H5 se nám taktéž dařilo, zvítězil zde Vojta Macek a třetí místo obsadil Ondra Král. V kategorii H7 se sešla značná konkurence, naši skončili takto: 4. Ondra Sekanina, 6. David Kobylka, 7. Pavel Navrátil a 11. Kvido Šneider. V H9 si pro druhé místo doběhl Martin Štoudek a Tom Bartášek skončil osmý. Kompletní výsledky najdete zde, web závodu zde a fotky od Jardy zde.

V sobotu se běžel další závod hanáckého podzimního žebříčku. Centrum bylo v Petrově, na mapě Granátovka se běžel závod s hromadným startem a volným pořadím kontrol (kromě kategorií do DH12 včetně). Sešlo se nás tentokrát méně – čtrnáct. V D12C doběhla na 6. místě Zdeňka Pazderníková, Maruška Navrátilová skončila v D14C na 8. místě. V D65C zvítězila Jitka Štáblová před Alenou Čadilovou. V H12C se radoval ze třetího místa Pavel Navrátil, náskok na čtvrtého měl pouhých 6 vteřin. V H14C byl nejvýš 9. Tom Bartášek. V H35C těsně porazil 7. Jirka Bartášek 8. Martina Navrátila. A v H45C si pro druhé místo doběhl Radek Pavlík. Výsledky najdete zde, odkaz na fotky najdete na webu závodu.

Neděle byla zaměřena na rodiny. Nemám tím přímo na mysli výlet Oľhavů na kamenickou klasiku pro pražský a středočeský žebříček, i když zde Rasťo vybojoval v mužích 5. místo a Hanka v D21K skončila čtvrtá (výsledky). Šlo o rodinné štafety, které každoročně pořádají Pardubice. Měli jsme zde šest zástupců. Eliška byla mezi Pardubáky se štafetou Kopeckých devatenáctá. Mezi štafetami mimo Pardubice obsadila Eva a Jarda se štafetou Strachotů 27. místo a konečně se dostáváme k té jediné čistě klubové štafetě Šneidrů, která ve složení Daniela-Lucie-Mirek doběhla na 40. místě. Výsledky jsou zde a web akce je zde.

foto: Jiří Čech a Miloš Hecl

Share "Děti, rodiny a svoboda!" via

Více v rubrice Závody
Lis 25, 9 měsíci zpět

Poslední kufr

Letošní sezónu jsme zakončili v sobotu 2. 11. 2019 v krásném zámeckém prostředí v Náměšti na Hané. Deštivé a mlhavé ráno se naštěstí změnilo v příjemné závodní počasí, takže jsme při závodě nezmokli. Z…

Více..   Komentář jsou zakázány
Lis 5, 9 měsíci zpět

Oblastní žebříček v Březinkách

V sobotu 26. října proběhl 5. závod oblastního žebříčku na klasické trati a zároveň Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu a dospělých a veteránů. Po ranní mlze nás v prosluněných Březinkách čekal náročný k…

Více..   Komentář jsou zakázány
Říj 31, 9 měsíci zpět

Rodinné štafety

V neděli 20. října se v Brumbárově poblíž Potštejna konal již 27. ročník rodinných štafet. Z našeho oddílu na tento skvělý závod vyrazili Strachotovi a Šneiderovi. Jedná se o štafety, které běží příslušníci jedné rodiny….

Více..   Komentář jsou zakázány
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com