Srp 31, 4 týdny zpět

Nábor nových členů

napsal(a) Roman Kobylka, přečteno: 83x

Klub orientačního běhu Magnus Orienteering z.s. příjímá během celého roku do svých řad nové zájemce o orientační běh ze Zábřeha a okolí.

Pro děti a mládež do 18 let je možné ve školním roce 2022/23 začít s OB prostřednictvím zájmového útvaru „Orientační běh“ na DDM Krasohled Zábřeh. Bližší informace je možné nalézt na webu DDM, stejně tak jako online přihlášku do kroužku.

Orientační běh je sport pro všechny věkové a výkonnostní kategorie, pokud tedy nepatříte do kategorie dětí a mládeže a chcete se začít věnovat orientačnímu běhu, kontaktujte mailem Martina Štoudka (martinstoudek@centrum.cz).

Tréninky OB obou výše zmíněných skupin probíhají společně každé úterý od 16:30 venku v Zábřehu nebo v lesích v okolí, místo tréninku je vždy oznámeno předem. V zimě (listopad-březen) probíhají tréninky v čase 16:00-17:00 v tělocvičně ZŠ B. Němcové Zábřeh. Oblastní závody probíhají vždy v sobotu různě na území Olomouckého kraje.

První trénink, na nějž je možné si nezávazně přijít orientační běh vyzkoušet či získat další informace, proběhne v úterý 20. září v 16:30 v Zábřehu na hřišti u rybníka Oborník, běhat se bude v prostorách parku Knížecí sady a okolo rybníků.

Více informací o orientačním běhu můžete zjistit ze stránek https://zacitorientak.cz/.

Share "Nábor nových členů" via

Více v rubrice Nezařazené
Srp 31, 4 týdny zpět

Nábor nových členů

Klub orientačního běhu Magnus Orienteering z.s. příjímá během celého roku do svých řad nové zájemce o orientační běh ze Zábřeha a okolí. Pro děti a mládež do 18 let je možné ve školním roce 2022/23 začít s OB prostřednic…

Více..   Komentář jsou zakázány
Kvě 3, 5 měsíců zpět

Valchov (krátká)

Hned po Velikonocích se konal jeden závod zařazený hned do sedmi soutěží pořádaný KOBkoněm ve Valchově u Boskovic. Byť se první dvojzávod v Kovalovicích konal už před měsícem, pro některé byl až toto první závod sezóny – r…

Více..   Komentář jsou zakázány
Bře 22, 6 měsíců zpět

Valná hromada

V sobotu 12. března jsme se sešli na základní škole Boženy Němcové v Zábřehu, kde se konala valná hromada klubu. Na začátku jsme nebyli usnášeníschopní, proto byla vyhlášena pauza, na kterou Martin Štoudek připravil pěknou OB …

Více..   Komentář jsou zakázány
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com