Srp 31, 1 rokem zpět

Nábor nových členů

napsal(a) Roman Kobylka, přečteno: 589x

Klub orientačního běhu Magnus Orienteering z.s. příjímá během celého roku do svých řad nové zájemce o orientační běh ze Zábřeha a okolí.

Pro děti a mládež do 18 let je možné ve školním roce 2022/23 začít s OB prostřednictvím zájmového útvaru „Orientační běh“ na DDM Krasohled Zábřeh. Bližší informace je možné nalézt na webu DDM, stejně tak jako online přihlášku do kroužku.

Orientační běh je sport pro všechny věkové a výkonnostní kategorie, pokud tedy nepatříte do kategorie dětí a mládeže a chcete se začít věnovat orientačnímu běhu, kontaktujte mailem Martina Štoudka (martinstoudek@centrum.cz).

Tréninky OB obou výše zmíněných skupin probíhají společně každé úterý od 16:30 venku v Zábřehu nebo v lesích v okolí, místo tréninku je vždy oznámeno předem. V zimě (listopad-březen) probíhají tréninky v čase 16:00-17:00 v tělocvičně ZŠ B. Němcové Zábřeh. Oblastní závody probíhají vždy v sobotu různě na území Olomouckého kraje.

První trénink, na nějž je možné si nezávazně přijít orientační běh vyzkoušet či získat další informace, proběhne v úterý 20. září v 16:30 v Zábřehu na hřišti u rybníka Oborník, běhat se bude v prostorách parku Knížecí sady a okolo rybníků.

Více informací o orientačním běhu můžete zjistit ze stránek https://zacitorientak.cz/.

Share "Nábor nových členů" via

Více v rubrice Nezařazené
Lis 8, 11 měsíců zpět

Valná hromada

V souladu se stanovami svolává Rada klubu valnou hromadu, která se uskuteční v sobotu 3. prosince od 14:30 v Zábřehu. Celá pozvánka, která obsahuje také navržený program jednání, byla všem členům zaslána e-mailem. Hlasovací a vole…

Více..   Komentář jsou zakázány
Srp 31, 1 rokem zpět

Nábor nových členů

Klub orientačního běhu Magnus Orienteering z.s. příjímá během celého roku do svých řad nové zájemce o orientační běh ze Zábřeha a okolí. Pro děti a mládež do 18 let je možné ve školním roce 2022/23 začít s OB prostřednic…

Více..   Komentář jsou zakázány
Kvě 3, 1 rokem zpět

Valchov (krátká)

Hned po Velikonocích se konal jeden závod zařazený hned do sedmi soutěží pořádaný KOBkoněm ve Valchově u Boskovic. Byť se první dvojzávod v Kovalovicích konal už před měsícem, pro některé byl až toto první závod sezóny – r…

Více..   Komentář jsou zakázány
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com