Bře 25, 2 roky zpět

Odstartoval ČPŠ i HŽ

napsal(a) Petr Horvát, přečteno: 712x

V sobotu 24. března jsme se rozdělili na dvě skupiny. Jedna jela do Praseku (leží nedaleko Hradce Králové), kde se běžel tradiční Jarní pohár, přičemž sobotní štafety se počítaly do českého poháru. Tratě byly (jak na této akci bývá zvykem) velmi rychlé, převýšení bylo minimální a téměř vše se běhalo rovně. Muži ve složení Víťa Khýn – Matej Hraboš – Petr Horvát obsadili 15. místo, holkám ve složení Eliška Kopecká – Lenka Křečková – Vanda Hošeková patřilo 17. místo. Nebyli jsme v plné síle, a tak jsou naše výsledky relativně uspokojivé. Více info najdete na webu JP.

Na prvním hanáckém závodě se nás sešlo o něco víc. Běžela se klasická trať v rovinatých lesích u Protivanova (terén AMS 2014). Z mládí se prosadila jen Daniela Šneiderová, obsadila v D16 druhé místo. Veteránům se dařilo, třetí doběhl Radek Pavlík (H45C) i Jarda Strachota (H55C), v prvním závodě za Magnus zabodovala i druhá Jitka Štáblová (D65C). Solidně zaběhla i 7. Zdeňka Pazderníková (D12C), jak se po zimně dařilo ostatním, zjistíte z výsledků.