Kvě 14, 6 roky zpět

Přebor škol – krajské finále

napsal(a) Jaroslav Strachota, přečteno: 1759x

Finále škol Olomouckého kraje pořádal 13.5. Šternberk. Velký úspěch dosáhlo družstvo Gymnázia Zábřeh, neboť zvítězilo a postoupilo jako jediné z kraje v této kategorii do Celostátního finále, přičemž porazili o 3 body Gymnázium Šumperk. Zásluhu na tom mají především Petr a Hanka Horvátovi, kteří ve svých kategoriích zvítězili a tak si Petr na závěr svého působení na gymnáziu může zazávodit i na republikové školní úrovni.
Týmy ZŠ Boženy Němcové Zábřeh zvítězili nejen mezi nejmladšími DH1 (Maruška Navrátilová – 1.místo, Zdeňka Pazderníková (4), Tom Bartášek (4), ale také trochu překvapivě v kategorii DH2 (Martin Štoudek (3), Danielka Šneiderová (4) a Honza Beneš (6), a to když těsně porazili ZŠ 8.května Šumperk. Z ostatních výsledků stojí za pozornost výkony děvčat v kategorii D3 – Katka Šinclová (5), Bára Benešová (6) a Katka Greschnerová (7). Kompletní výsledky zde.

Share "Přebor škol – krajské finále" via

Více v rubrice Závody
Lis 25, 2 měsíci zpět

Poslední kufr

Letošní sezónu jsme zakončili v sobotu 2. 11. 2019 v krásném zámeckém prostředí v Náměšti na Hané. Deštivé a mlhavé ráno se naštěstí změnilo v příjemné závodní počasí, takže jsme při závodě nezmokli. Z…

Více..   Komentář jsou zakázány
Lis 5, 3 měsíci zpět

Oblastní žebříček v Březinkách

V sobotu 26. října proběhl 5. závod oblastního žebříčku na klasické trati a zároveň Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu a dospělých a veteránů. Po ranní mlze nás v prosluněných Březinkách čekal náročný k…

Více..   Komentář jsou zakázány
Říj 31, 3 měsíci zpět

Rodinné štafety

V neděli 20. října se v Brumbárově poblíž Potštejna konal již 27. ročník rodinných štafet. Z našeho oddílu na tento skvělý závod vyrazili Strachotovi a Šneiderovi. Jedná se o štafety, které běží příslušníci jedné rodiny….

Více..   Komentář jsou zakázány
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com