Vytvořeno 11.02.2018 21:13
11.02.2018 O-Festival
D      2.30 km, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hiklová Natalia           ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno              11.58         
 2. Korpasová Tereza          TBM9898 A KOS TJ Tesla Brno               12.56   + 0.58
 3. Uhnavá Markéta            ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno              13.12   + 1.14
 4. Kočová Lenka              ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno              13.47   + 1.49
 5. Špringlová Kamila         TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno               13.57   + 1.59
 6. Matušková Jana            RBK9999 C SK Radioklub Blansko            14.05   + 2.07
 7. Štěpánková Kateřina       TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno               14.12   + 2.14
 8. Grycová Petra             TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno               14.16   + 2.18
 9. Bednaříková Emma          VLI0359 B Slavia Liberec orienteering     14.36   + 2.38
10. Odehnalová Klára          ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno              14.48   + 2.50
11. Broschová Lucie           RBK7451 C SK Radioklub Blansko            15.17   + 3.19
12. Štrajtová Štěpánka        UOL9151 C SOB Olomouc                     15.38   + 3.40
13. Hiršová Marcela           VBM7079 C VSK Mendelu Brno                15.42   + 3.44
13. Pekárková Monika          RBK9252 C SK Radioklub Blansko            15.42   + 3.44
15. Čáblová Kristina                  C                                 15.51   + 3.53
16. Radová Martina            ABM7451 C KOB Moira Brno                  16.00   + 4.02
17. Mesiarkinová Kamila       ASU8282 C Magnus Orienteering             16.37   + 4.39
18. Fuchsová Marcela          TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno               16.46   + 4.48
19. Cicvárková Lucie          ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno              16.53   + 4.55
20. Barnatová Klára           ZBM0352 C SK Žabovřesky Brno              16.58   + 5.00
21. Fuchsová Ema              TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno               17.00   + 5.02
22. Strýčková Monika          ADA7454 C OOB Spartak Adamov              17.08   + 5.10
23. Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      17.13   + 5.15
24. Mulíčková Eva             ABM7469 C KOB Moira Brno                  17.49   + 5.51
25. Korpasová Lucie           TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno               17.51   + 5.53
26. Obrátilová Naďa           ABM6654 C KOB Moira Brno                  18.06   + 6.08
26. Jégrová Kateřina                  C                                 18.06   + 6.08
28. Jirásková Dora                    C                                 19.10   + 7.12
29. Králová Jolana            TBM0360 B KOS TJ Tesla Brno               19.31   + 7.33
30. Barnátová Hana            ZBM0653 C SK Žabovřesky Brno              19.56   + 7.58
31. Bašeová Klára             ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno              20.30   + 8.32
32. Stehlíková Jana           ZBM8659 C SK Žabovřesky Brno              21.32   + 9.34
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.02.2018 21:13
11.02.2018 O-Festival
H      2.70 km, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Wolf Filip                TUR9701 R OOB TJ Turnov                   12.41         
 2. Kligl Radim               TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno               13.03   + 0.22
 3. Zelinka Jiří              MBM8740 C O-mikron                        13.06   + 0.25
 4. Fátor Jan                 DOB7907 C KOB Dobruška                    13.30   + 0.49
 5. Adámek Filip              ABM0101 A KOB Moira Brno                  13.35   + 0.54
 6. Šrom Jakub                GBM9514 C SK Radiosport Bílovice          13.36   + 0.55
 7. Hikl Tomáš                ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno              13.40   + 0.59
 8. Čech Radovan              TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno               13.45   + 1.04
 9. Šrubař Michal             ASU8606 C Magnus Orienteering             13.49   + 1.08
10. Matula Petr               ADA8202 C OOB Spartak Adamov              13.52   + 1.11
11. Přikryl Petr              ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno              14.03   + 1.22
12. Gryc Vojtěch              TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno               14.06   + 1.25
13. Kinc Martin               ZBM9905 C SK Žabovřesky Brno              14.07   + 1.26
14. Mazal Zdeněk              VBM8103 C VSK Mendelu Brno                14.21   + 1.40
15. Mokrý Ondřej              ABM9410 C KOB Moira Brno                  14.23   + 1.42
16. Kozubík Jiří                      C                                 14.30   + 1.49
17. Piňos Ondřej                      C                                 14.33   + 1.52
18. Kožoušek Adam             ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno              14.37   + 1.56
19. Kopeček Petr              BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek            14.43   + 2.02
20. Komenda Jan               ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno              14.45   + 2.04
21. Koča Jaroslav             ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno              15.05   + 2.24
22. Trš Lubomír               PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská          15.22   + 2.41
23. Rada Pavel                ABM7401 C KOB Moira Brno                  15.37   + 2.56
24. Baše Tomáš                ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno              15.47   + 3.06
25. Brosch Petr               RBK7111 C SK Radioklub Blansko            15.49   + 3.08
26. Stehlík Martin            ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno              15.51   + 3.10
27. Král Jan                  TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno               16.01   + 3.20
28. Jordanov Alexandr         ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno              16.02   + 3.21
29. Kořan Pavel               VBM7401 C VSK Mendelu Brno                16.07   + 3.26
29. Rajnoha David             TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno               16.07   + 3.26
31. Otrusina Jan              ABM9210 C KOB Moira Brno                  16.46   + 4.05
32. Genco Ondřej                      C                                 16.52   + 4.11
33. Rada Štěpán               ABM0404 B KOB Moira Brno                  16.54   + 4.13
34. Mokrý Jan                 ABM6611 C KOB Moira Brno                  16.56   + 4.15
34. Odehnal Luděk             ADA7400 C OOB Spartak Adamov              16.56   + 4.15
36. Obrátil Štěpán            ABM9409 C KOB Moira Brno                  17.05   + 4.24
37. Svoboda Petr              ABM7124 C KOB Moira Brno                  17.06   + 4.25
38. Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      17.09   + 4.28
39. Mudrák Pavel              TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno               17.46   + 5.05
40. Skoba Ondřej                      C                                 17.47   + 5.06
41. Hažmuk Ivo                GBM     C SK Radiosport Bílovice          17.52   + 5.11
42. Marek Aleš                        C                                 18.05   + 5.24
43. Dušek Vladimír            TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno               18.12   + 5.31
44. Gregor Michal             ZBM9906 B SK Žabovřesky Brno              18.24   + 5.43
45. Šafek Jiří                ZBM7606 C SK Žabovřesky Brno              19.40   + 6.59
46. Strýček Jiří              ADA6701 C OOB Spartak Adamov              20.06   + 7.25
47. Kaminský Jan                      C                                 20.42   + 8.01
48. Fuchs Jan                 TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno               21.08   + 8.27
49. Koutný Lukáš                      C                                 21.27   + 8.46
50. Šňupárek Martin           XBM7107 C PELLŽS ABND RACING TEAM         22.14   + 9.33
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.02.2018 21:13
11.02.2018 O-Festival
HDD      1.20 km, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kočová Klára              ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno               8.37         
 2. Čechová Johana            TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno                9.13   + 0.36
 3. Sedláčková Františka Anna         C                                  9.30   + 0.53
 4. Cicvárek Martin           ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno               9.37   + 1.00
 5. Marková Eva               ZBM0954 C SK Žabovřesky Brno               9.46   + 1.09
 6. Stix Patrik                       C                                 10.09   + 1.32
 7. Strýčková Bára            ADA0852 C OOB Spartak Adamov              10.22   + 1.45
 8. Sedláček Tobiáš                   C                                 12.39   + 4.02
 9. Koča František            ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno              12.42   + 4.05
10. Dojiva Mikuláš                    C                                 12.58   + 4.21
11. Hiklová Eva               ZBM0755 C SK Žabovřesky Brno              13.16   + 4.39
12. Šmíd Jiří                         C                                 14.33   + 5.56
13. Šmídová Linda                     C                                 15.30   + 6.53
14. Marková Lucie                     C                                 17.28   + 8.51
15. Bašeová Jolana            ZBM     C SK Žabovřesky Brno              17.50   + 9.13
16. Cicvárek Lukáš            ZBM     C SK Žabovřesky Brno              18.12   + 9.35
17. Mudráková Natálie                 C                                 18.20   + 9.43
18. Broschová Alžběta         RBK1151 C SK Radioklub Blansko            18.59   +10.22
19. Aleš Mikuláš              ZBM1017 C SK Žabovřesky Brno              21.20   +12.42
20. Alešová Anna              ZBM1077 C SK Žabovřesky Brno              22.22   +13.45
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 11.02.2018 21:13
11.02.2018 O-Festival
K      2.00 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bednařík Vilém            VLI0509 B Slavia Liberec orienteering     10.51         
 2. Štěpánek Jan              TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno               11.19   + 0.28
 3. Strýček Jan               ADA0503 B OOB Spartak Adamov              11.31   + 0.40
 4. Marek Vojtěch             ZBM0410 C SK Žabovřesky Brno              11.43   + 0.52
 5. Brosch Ondřej             RBK0606 C SK Radioklub Blansko            11.54   + 1.03
 6. Koča Vojtěch              ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno              12.02   + 1.11
 7. Fousek Vojtěch            RBK0403 C SK Radioklub Blansko            12.29   + 1.38
 8. Odehnal Tomáš             ADA0500 B OOB Spartak Adamov              12.47   + 1.56
 9. Bártl Tomáš                       C                                 13.28   + 2.37
10. Kurečková Klára           ABM0657 C KOB Moira Brno                  13.54   + 3.03
11. Schwab Filip              TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno               13.59   + 3.08
12. Čech Radan                TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno               14.09   + 3.18
13. Mudrák Daniel             TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno               14.49   + 3.58
14. Dušková Tereza            TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno               15.23   + 4.32
15. Bauer Emil                VBM4410 C VSK Mendelu Brno                15.24   + 4.33
16. Polachová Tereza                  C                                 16.02   + 5.11
17. Kubáňová Tereza           TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno               16.03   + 5.12
18. Hažmuk Jáchym             GBM     C SK Radiosport Bílovice          17.02   + 6.11
19. Baše Matěj                ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno              17.37   + 6.46
20. Bašeová Magdalena                 C                                 17.38   + 6.47
21. Salajková Věra            LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      20.16   + 9.25
22. Králová Denisa            TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno               20.20   + 9.29
23. Komenda Jakub                     C                                 20.27   + 9.36
24. Tomanová Jana             LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      21.31   +10.40
25. Fuchs Marek               TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno               22.36   +11.45
26. Obrátil Miroslav          ABM6502 C KOB Moira Brno                  23.37   +12.46
27. Marek Filip               ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno              26.50   +15.59
    Bártl Jonáš                       C                                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------