Kategorie D 

11.02.2018 O-Festival - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           


      SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           


       52339 Stehlíková Jana           ZBM 8659 C    1 = 14:01:30

     2067207 Fuchsová Marcela          TBM 7260 C    2 = 14:02:30

     9111118 Hiklová Natalia           ZBM 8350 E    3 = 14:03:30

     2067206 Fuchsová Ema              TBM 0653 C    4 = 14:04:30

           ? Barnátová Hana                     C    5 = 14:05:30                  

       52041 Mulíčková Eva             ABM 7469 C    6 = 14:06:30

     7260027 Pekárková Monika          RBK 9252 C    7 = 14:07:30

      230679 Grycová Petra             TBM 7467 C    8 = 14:08:30

     2111809 Matušková Jana            RBK 9999 C    9 = 14:09:30                  

     2094532 Barnatová Klára           ZBM 0352 C   10 = 14:10:30

     9988889 Grycová Veronika          TBM 9859 A   11 = 14:11:30

     2092389 Bašeová Klára             ZBM 0252 B   12 = 14:12:30

     2067328 Mulíčková Markéta         ABM 0362 B   13 = 14:13:30

     9101703 Korpasová Tereza          TBM 9898 A   14 = 14:14:30

      219257 Obrátilová Naïa           ABM 6654 C   15 = 14:15:30

     7210403 Špringlová Kamila         TBM 0050 A   16 = 14:16:30

      416784 Stehlíková Alžběta                 C   17 = 14:17:30                  

     7200319 Mesiarkinová Kamila       ASU 8282 C   18 = 14:18:30

           ? Jégrová Kateřina                   C   19 = 14:19:30                  

     2049566 Štěpánková Kateřina       TBM 7654 C   20 = 14:20:30

     2054644 Šichová Radka                      C   21 = 14:21:30                  

     7201756 Hiršová Marcela           VBM 7079 C   22 = 14:22:30

     9101109 Grycová Kateřina          TBM 0058 A   23 = 14:23:30

     2111757 Barnátová Magda           ZBM 0653 C   24 = 14:24:30                  

           ? čáblová Kristina                   C   25 = 14:25:30                  

        8010 Radová Martina            ABM 7451 C   26 = 14:26:30

      815422 Kočová Lenka              ZBM 8160 C   27 = 14:27:30

     2061836 Broschová Lucie           RBK 7451 C   28 = 14:28:30

     8010108 Uhnavá Markéta            ZBM 8485 C   29 = 14:29:30

     2073658 Strýčková Monika          ADA 7454 C   30 = 14:30:30

     9201326 Bednaříková Emma          VLI 0359 B   31 = 14:31:30

       52465 Štrajtová Štěpánka        UOL 9151 C   32 = 14:32:30

     9101707 Korpasová Lucie           TBM 0151 A   33 = 14:33:30

      361990 Chmelíková Zuzana         VBM 9353 C   34 = 14:34:30

     1400403 Odehnalová Klára          ZBM 9956 A   35 = 14:35:30

     1409879 Korpasová Ivana           LBM 7362 C   36 = 14:36:30


Kategorie H 

11.02.2018 O-Festival - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 10.02.2018   10:59


st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking


     9920011 Hikl Tomáš                ZBM 8100 C    1 = 14:01:00

      337647 Bouška Tomáš              ABM 9205 C    2 = 14:02:00                  

     2067208 Fuchs Jan                 TBM 7101 C    3 = 14:03:00

      995814 Pauschek Karel                     C    4 = 14:04:00                  

      301217 Koča Jaroslav             ZBM 8206 C    5 = 14:05:00

      682073 Nečas David               TBM 7611 C    6 = 14:06:00

           ? Genco Ondřej                       C    7 = 14:07:00                 

     9101671 Kinc Martin               ZBM 9905 C    8 = 14:08:00

     2042531 Matula Petr               ADA 8202 C    9 = 14:09:00

           ? Koutný Lukáš                       C   10 = 14:10:00                  

     1007533 Wolf Filip                TUR 9701 R   11 = 14:11:00

     8000013 Šafek Jiří                ZBM 7606 C   12 = 14:12:00

           ? Marek Aleš                         C   13 = 14:13:00                  

      981808 Fátor Jan                 DOB 7907 C   14 = 14:14:00

     2045244 Dressler Jan              SBK 7911 C   15 = 14:15:00

      232736 Mokrý Jan                 ABM 6611 C   16 = 14:16:00

     2023807 Kříž Pavel                PZR 4800 C   17 = 14:17:00

      682097 Trš Lubomír               PBM 7302 C   18 = 14:18:00

     9102569 Adámek Filip              ABM 0101 A   19 = 14:19:00

     7204496 Rajnoha David             TBM 0003 B   20 = 14:20:00

           ? Baše Tomáš                ZBM 7402 C   21 = 14:21:00                  

     7201772 Hirš Libor                VBM 6000 C   22 = 14:22:00

      420418 Rada Štěpán               ABM 0404 B   23 = 14:23:00

     2094537 Kozubík Jiří                       C   24 = 14:24:00                  

           ? Kopeček Petr              BFM 9602 C   25 = 14:25:00

     2053551 Odehnal Luděk             ADA 7400 C   26 = 14:26:00

     7205008 Šňupárek Martin           XBM 7107 C   27 = 14:27:00                  

       53723 Kalina Tomáš              TBM 8505 C   28 = 14:28:00

      889316 Kořan Pavel               VBM 7401 C   29 = 14:29:00

     7209784 Otrusina Jan              ABM 9210 C   30 = 14:30:00

           ? Stehlík Ondřej                     C   31 = 14:31:00                  

     7030567 Přikryl Petr              ZBM 6708 C   32 = 14:32:00

     1409878 Korpas Jaroslav           LBM 6113 C   33 = 14:33:00

     7209357 Jordanov Alexandr         ZBM 9503 C   34 = 14:34:00

     8645929 Král Jan                  TBM 6901 C   35 = 14:35:00

           ? Markovič Lubomír                   C   36 = 14:36:00                  

      888648 Gryc Ondřej               TBM 0406 B   37 = 14:37:00

           ? Kaminský Jan                       C   38 = 14:38:00                  

     8644875 Kavan Tomáš               TBM 8603 C   39 = 14:39:00

      232019 Zelinka Jiří              MBM 8740 C   40 = 14:40:00

       52680 Mudrák Pavel              TBM 6900 C   41 = 14:41:00

       49694 Svoboda Petr              ABM 7124 C   42 = 14:42:00

     2083369 Dušek Vladimír            TBM 7400 C   43 = 14:43:00

     9201065 Komenda Jan               ZBM 9902 B   44 = 14:44:00

     8645931 Gryc Vojtěch              TBM 0106 A   45 = 14:45:00

     2060216 Kurečka Robert            ABM 7210 C   46 = 14:46:00

     2042517 Kligl Radim               TBM 0103 A   47 = 14:47:00

     2042538 Šrom Jakub                GBM 9514 C   48 = 14:48:00                  

     2087644 Gregor Michal             ZBM 9906 B   49 = 14:49:00

      886814 Mokrý Ondřej              ABM 9410 C   50 = 14:50:00

        8710 Kříž Martin               PZR 7801 C   51 = 14:51:00

        8004 Rada Pavel                ABM 7401 C   52 = 14:52:00

     2087717 Strýček Jiří              ADA 6701 C   53 = 14:53:00

     2061849 Brosch Petr               RBK 7111 C   54 = 14:54:00

      886825 Obrátil Štěpán            ABM 9409 C   55 = 14:55:00

     7207858 Mazal Zdeněk              VBM 8103 C   56 = 14:56:00

     1985625 Stehlík Martin            ZBM 8503 C   57 = 14:57:00

     2051488 Šrubař Michal             ASU 8606 C   58 = 14:58:00


Kategorie HDD 

11.02.2018 O-Festival - startovní listina

délka trati  1.20 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 10.02.2018   10:59


st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking


     1414502 Aleš Mikuláš              ZBM 1017 C    0 = 14:00:00

     2092372 Alešová Anna              ZBM 1077 C    0 = 14:00:00

     2061781 Broschová Alžběta         RBK 1151 C    0 = 14:00:00

     1633330 Hiklová Eva               ZBM 0755 C    0 = 14:00:00

     2111735 Koča František            ZBM 1100 C    0 = 14:00:00

     2061840 Kočová Klára              ZBM 0850 C    0 = 14:00:00

     2115674 Marková Eva               ZBM 0954 C    0 = 14:00:00

           ? Marková Lucie                      C    0 = 14:00:00                  

           ? Mudráková Natálie                  C    0 = 14:00:00                  

     2109702 Sedláček Tobiáš                    C    0 = 14:00:00                  

     2109701 Sedláčková Františka Anna          C    0 = 14:00:00                  

        8087 Stehlík Šimon                      C    0 = 14:00:00                  

     2109703 Stix Patrik                        C    0 = 14:00:00                  

     2073676 Strýčková Bára            ADA 0852 C    0 = 14:00:00

      434829 Šicha Matěj               ZBM 1002 C    0 = 14:00:00                  

           ? Šichová Zuzana                     C    0 = 14:00:00                  

     2109705 Šmíd Jiří                          C    0 = 14:00:00                  

     2109706 Šmídová Linda                      C    0 = 14:00:00                  


Kategorie K 

11.02.2018 O-Festival - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 10.02.2018   10:59


st.č  SI-čip příjmení a jméno          reg.čís lic start           ranking


           ? Bašeová Magdalena                  C    2 = 14:02:00                  

       52055 Tomanová Jana             LBM 4955 C    3 = 14:03:00

     2067204 Fuchs Marek               TBM 0603 C    4 = 14:04:00

           ? Polachová Tereza                   C    5 = 14:05:00                  

      416055 Skoba Ondřej                       C    6 = 14:06:00                  

     2094544 Štěpánek Ondřej           TBM 0809 C    7 = 14:07:00

     2073679 Strýček Jan               ADA 0503 B    8 = 14:08:00

           ? Odehnalová Ludmila                 C    9 = 14:09:00                  

      232389 Dušková Tereza            TBM 0554 C   10 = 14:10:00

     2092361 Marek Filip               ZBM 0706 C   11 = 14:11:00

     2087637 Bauer Emil                VBM 4410 C   12 = 14:12:00

     1403420 Králová Denisa            TBM 0559 C   13 = 14:13:00

     2051511 Koča Vojtěch              ZBM 0602 C   14 = 14:14:00

     2090860 Štěpánek Jan              TBM 0607 C   15 = 14:15:00

     2053552 Odehnal Tomáš             ADA 0500 B   16 = 14:16:00

     9201561 Bednařík Vilém            VLI 0509 B   17 = 14:17:00

      337648 Kurečková Klára           ABM 0657 C   18 = 14:18:00

           ? Kratochvílová Tereza               C   19 = 14:19:00                  

     2113090 Ptáček Ladislav           BBM 5300 C   20 = 14:20:00

     8635873 Králová Jolana            TBM 0360 B   21 = 14:21:00

      301209 Křížová Zdenka            PZR 5051 C   22 = 14:22:00

     2061799 Marek Vojtěch             ZBM 0410 C   23 = 14:23:00

     2049579 Václavková Jolana                  C   24 = 14:24:00                  

      232377 Mudrák Daniel             TBM 0629 C   25 = 14:25:00

     2113045 Salajková Věra            LBM 5558 C   26 = 14:26:00

     2092394 Baše Matěj                ZBM 0509 C   27 = 14:27:00

     2061789 Brosch Ondřej             RBK 0606 C   28 = 14:28:00

      361974 Obrátil Miroslav          ABM 6502 C   29 = 14:29:00                  

     2081351 Dobrovolná Anna           TBM 0758 C   30 = 14:30:00