Bře 24, 6 roky zpět

První oblastní závod jarní sezóny

napsal(a) Jaroslav Strachota, přečteno: 1348x

V sobotu 22.3. se v okolí Běleckého Mlýna na Prostějovsku odehrál první závod našeho oblastního žebříčku. Dlouhý závodní půst a skoro letní počasí přilákalo spoustu závodníků z celé Moravy a zúčastnila se i polská reprezentace, která opanovala čelní místa v hlavních kategoriích. Rovněž závodníci našeho klubu si přijeli v docela hojném počtu (zejména v žákovských kategoriích) vyzkoušet, co se na trénincích naučili a jak na tom oproti loňsku jsou. Výtečně se tento úvodní závod povedl Danielce – poprvé v D12 a hned na stupních vítězů (3.místo) – výrazně si řekla o nominaci do štafety příští sobotu. Podobně zabojovali i Martin s Tomem v H10 a získali třetí respektive čtvrté místo. Že se vyplatí běžet rychle až po cílovou krabičku předvedl Tom, který na sběrce prohrával v boji o čtvrté místo o 31 vteřin a v cíli byl o vteřinu rychlejší než soupeř. Další třetí místo vybojoval Filip v H21K a vítězství si odváží Jarda. Solidní výkon na svých prvních samostatných závodech předvedla také Terka (D12) a výrazné zastoupení jsme měli i v kategorii HDR. Kompletní výsledky i s mezičasy naleznete na stránce obhana.cz.
Někteří naši borci neměli na odpočinek moc času. Hned následující den se totiž v Zábřehu běžel první z chlapáckých přespoláků – Běh za břehem. Celkem suverénně zvítězila Evička Vorlová a na stupně vítězů se probojovala také Terka Greschnerová. Na hlavní trati podal velice slušný výkon Jirka Šincl.

Share "První oblastní závod jarní sezóny" via

Více v rubrice Závody
Lis 25, 8 měsíci zpět

Poslední kufr

Letošní sezónu jsme zakončili v sobotu 2. 11. 2019 v krásném zámeckém prostředí v Náměšti na Hané. Deštivé a mlhavé ráno se naštěstí změnilo v příjemné závodní počasí, takže jsme při závodě nezmokli. Z…

Více..   Komentář jsou zakázány
Lis 5, 9 měsíci zpět

Oblastní žebříček v Březinkách

V sobotu 26. října proběhl 5. závod oblastního žebříčku na klasické trati a zároveň Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu a dospělých a veteránů. Po ranní mlze nás v prosluněných Březinkách čekal náročný k…

Více..   Komentář jsou zakázány
Říj 31, 9 měsíci zpět

Rodinné štafety

V neděli 20. října se v Brumbárově poblíž Potštejna konal již 27. ročník rodinných štafet. Z našeho oddílu na tento skvělý závod vyrazili Strachotovi a Šneiderovi. Jedná se o štafety, které běží příslušníci jedné rodiny….

Více..   Komentář jsou zakázány
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com