Úno 24, 6 roky zpět

Soustředění v Albrechticích

napsal(a) Tomáš Navrátil, přečteno: 2401x

Máme za sebou první letošní klubové soustředění. Vyrazili jsme do oblíbené východočeské vesničky Albrechtoce nad Orlicí. Cílem soustředění bylo získat po zimě zpět správné návyky při práci s mapou a samozřejmě potrénovat fyzičku – sice to venku nevypadá, ale je teprve konec února.
Co bylo v plánu? V pátek výživný nočák od kamarádů z Hradce. V sobotu okruhy na Noře a přeběh z Třebechovic do Albrechtic. Večer pak proběhla diskuze o cílech účastníků v letošní sezóně. V neděli pak Zimní hradubická liga na golfovém hřišti a na závěr technický trénink pruhy.
Všechno se vydařilo. Celé soustředění provázelo nádherné „jarní“ počasí. Nebyla nouze o hřejivé sluneční paprsky, ale i o klíšťata (nejen na golfovém krosu 😀 )

Výsledky měřených tréninků a mapy se objeví, co nejdřív to půjde 🙂

Share "Soustředění v Albrechticích" via

Více v rubrice Akce
Lis 25, 2 měsíci zpět

Poslední kufr

Letošní sezónu jsme zakončili v sobotu 2. 11. 2019 v krásném zámeckém prostředí v Náměšti na Hané. Deštivé a mlhavé ráno se naštěstí změnilo v příjemné závodní počasí, takže jsme při závodě nezmokli. Z…

Více..   Komentář jsou zakázány
Lis 5, 3 měsíci zpět

Oblastní žebříček v Březinkách

V sobotu 26. října proběhl 5. závod oblastního žebříčku na klasické trati a zároveň Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu a dospělých a veteránů. Po ranní mlze nás v prosluněných Březinkách čekal náročný k…

Více..   Komentář jsou zakázány
Říj 31, 3 měsíci zpět

Rodinné štafety

V neděli 20. října se v Brumbárově poblíž Potštejna konal již 27. ročník rodinných štafet. Z našeho oddílu na tento skvělý závod vyrazili Strachotovi a Šneiderovi. Jedná se o štafety, které běží příslušníci jedné rodiny….

Více..   Komentář jsou zakázány
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com