Lis 21, 4 měsíci zpět

Víkendovka pro nejmladší

napsal(a) Lenka Křečková, přečteno: 334x

Třetí listopadový víkend jsme uspořádali víkendovku pro naše nejmladší naděje ze Zábřehu. Útočiště nám poskytl Radek v Libině, kam jsme v sobotu dopoledne vyrazili auty a kde jsme ještě před obědem stihli zaběhnout sprint. Neběželo se na klasické sprintové mapě, ale na mapě ze serveru mapy.cz a o to byl trénink zajímavější a náročnější. Na prvních kontrolách jsme si zvykali na neobvyklou mapu a poté už se závodilo. Nejlépe si s tímto tréninkem poradila Maruška Navrátilová.

Po prvním tréninku následoval výborný oběd v místní restauraci a chvíle na odpočinek. Potom jsme se vydali na lesní trénink. Víťa pro nás připravil hvězdici s osmi kontrolami a nejrychlejší z nás stihli téměř všechny. Pak nás stmívající se obloha vyhnala ven z lesa. Následovalo koupání a různé hry v bazéně, poté večeře a večerní zábava, kdy si děti velmi oblíbily hru Městečko Palermo.

Ráno po snídani jsme si sbalili věci a šli se připravit na další trénink – fotoO, který pro nás připravila Lenča. Cílem bylo pomocí mapy a fotek najít všechny kontroly. Tento trénink se běžel ve dvojicích a všichni si s ním poradili velmi dobře. Nejlépe si však vedla dvojice Adam a Vojta, kteří našli všechny kontroly během 10 minut (příště to nachystáme těžší a delší 😊). Poté už nás čekal jen oběd a návrat zpátky do Zábřehu.

Víkendovka se nejen pořadatelsky vyvedla (viz fotky) a doufáme, že děti se vrátily domů nadšené a rádi s námi brzy někam pojedou 😊.

Share "Víkendovka pro nejmladší" via

Více v rubrice Tréninky
Úno 27, 3 týdny zpět

Mrazivé Albrechtice

V termínu od 23. do 25. února jsme uspořádali tradiční soustředění v Albrechticích nad Orlicí. K početné skupince magnusích závodníků se přidala skupina z Dobrušky a Albrechtic. V průměru se každého tréninku zúčastnilo asi 2…

Více..   Komentář jsou zakázány
Úno 24, 3 týdny zpět

Kam o prázdninách?

Nabídku letošních prázdninových vícedenních orienťáckých závodů najdete v článku na webu sekce OB….

Více..   Komentář jsou zakázány
Úno 11, 1 měsícem zpět

Výsledky O-Festivalu

Medaili dnes získal nejen Michal Krčmář v biatlonovém sprintu, ale také závodníci na O-Festivalu, kterých bylo 130. Nejlepším mužem se stal Filip Wolf z Turnova, v ženách zvítězila Natalia Hiklová (Žabovřesky), na trati K všem ute…

Více..   Komentář jsou zakázány
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com