Led 27, 6 roky zpět

Welzlův přespolní běh v Zábřehu

napsal(a) Jaroslav Strachota, přečteno: 1601x

Tentokrát si Welzl pro závodníky přichystal poměrně mrazivé počasí. Také závodníci si pro pořadatele připravili překvapení, a to příjemné – dostavili se ve velice hojném počtu, takže odstartovalo 60 závodníků, což je rekord dosavadních jedenácti ročníků. Ostatní záležitosti již byly tradiční – solidní výkony (nově zřízenou vyhlídkovou lavičku na vrcholu stoupání nikdo nevyužil), přátelská atmosféra, bezplatné občerstvení i vyhlášení nejlepších s mnoha cenami.

Je výborné, že řada členů našeho klubu a také členů kroužku OB při ZŠ BN (perspektivních členů klubu) si přišla prověřit své běžecké schopnosti. Na kratší trati (1,8 km) sklidily tentokrát více úspěchů naše dívky. Vítězství vybojovaly Katka Herynková a také Bára Benešová, na stupně vítězů se dále probojovaly druhé Terka Greschnerová a Katka Šinclová a třetí Anička Ondruchová a Iveta Šínová. Uznání zaslouží zejména výkon Katky H., která (byť mladší žákyně) dokázala časem 11:05 min. porazit úplně všechny dívky. Z našich chlapců byl nejrychlejší Tom Bartášek (10:23 min, 3.místo mezi mladšími žáky), Honza Beneš byl druhý v kategorii starších žáků a Dan Opravil si tentokrát vyběhl osobní rekord. Na trati 4,55 km obsadil Jarda třetí místo.

Záběry ze zápolení naleznete v galerii.

Share "Welzlův přespolní běh v Zábřehu" via

Více v rubrice Akce
Lis 25, 2 měsíci zpět

Poslední kufr

Letošní sezónu jsme zakončili v sobotu 2. 11. 2019 v krásném zámeckém prostředí v Náměšti na Hané. Deštivé a mlhavé ráno se naštěstí změnilo v příjemné závodní počasí, takže jsme při závodě nezmokli. Z…

Více..   Komentář jsou zakázány
Lis 5, 3 měsíci zpět

Oblastní žebříček v Březinkách

V sobotu 26. října proběhl 5. závod oblastního žebříčku na klasické trati a zároveň Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu a dospělých a veteránů. Po ranní mlze nás v prosluněných Březinkách čekal náročný k…

Více..   Komentář jsou zakázány
Říj 31, 3 měsíci zpět

Rodinné štafety

V neděli 20. října se v Brumbárově poblíž Potštejna konal již 27. ročník rodinných štafet. Z našeho oddílu na tento skvělý závod vyrazili Strachotovi a Šneiderovi. Jedná se o štafety, které běží příslušníci jedné rodiny….

Více..   Komentář jsou zakázány
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com